ثروت

۳ راهکار و استراتژی برای کسب پول

کسب پول

۱- مبادله زمان در ازای پول.
۲- پولی که پول کسب میکند.
۳- قدرت دادن به خودتان از طریق دیگران

استراتژی ۱

استراتژی اول میگوید که ما زمان را با پول مبادله میکنیم. مبادله زمان با پول چیزی است که تقریباً ۹۶% مردم آن را انجام میدهند.

آنها کسانی هستند که حقوق میگیرند، سر کار میروند و اساساً ،۴۰
۵۰ ،۶۰ ساعت در هفته را با یک حقوق معین مبادله میکنند. ۹۶%
مردم این کار را میکنند و با این حال این بدترین راه در واقع راهی تقریباً غیرممکن برای ثروت اندوزی است. با رویکرد استراتژی اول ،
فقط یک منبع درآمد دارید.تمام اشخاص ثروتمند،منابع درآمد متعدد دارند.

استراتژی ۲

استراتژی دوم، استفاده از پول برای کسب پول است. به آن سرمایه گذاری میگویند. موضوعش این است که از طریق سهام شرکتها، بورس، سرمایه گذاری در املاک و… به خودمان قدرت بدهیم. در حدود %۳مردم به طور مؤثری از استراتژی دوم استفاده میکنند.

این روش خوبی برای پول درآوردن است، اما میتواند خیلی سخت و خیلی پر مخاطره باشد با این حال باز هم خیلی بهتر از استراتژی اول است.

قویترین استراتژی، استراتژی ای که اشخاص آگاه به کار میگیرند استراتژی سوم است. اینجاست که از طریق دیگران، به زمان قدرت میدهید. وقتی از استراتژی سوم استفاده میکنید، از طریق تلاش دیگران، برای زمان و بازده خودتان اهرم ایجاد میکنید. در حدود %۲ مردم استراتژی سوم را به کار میگیرند، اما %۶۵ثروت موجود را به
دست میآورند!

استراتژی ۳

استراتژی سوم، موفقترین راه و یک راه مشروع برای کسب درآمد چه مالی و چه روحی است و زیبایی اش این است که هر چه بیشتر از استراتژی سوم استفاده کنید، بیشتر امکان مییابید که تمرکزتان را بر سایر زمینه های زندگی بگذارید, زمینه هایی که برایتان درآمد روحی ایجاد میکند.

کسانی که به موفقیتهای بالا میرسند، مسئولیت سرنوشتشان را میپذیرند. مسئولیت زندگیشان را میپذیرند. مسئولیت آموختن شان را میپذیرند و خود مسئولیت روش و نتیجه را میپذیرند و پیوسته بر آینده شان تأثیر مستقیم دارند.

افراد ثروتمند (آنها که در تمام زمینه های زندگیشان ثروتمند هستند) هرگز اجازه نمیدهند که دیگران کیفیت زندگی آنها را تعیین کنند. به عنوان مثال، ثروتمندان هرگز اجازه نمیدهند که شرایط یا یک شخص دیگر تعیین کند که آنها چقدر درآمد داشته باشند، سطح اتصال معنوی شان چقدر باشد و چه سطحی از سلامتی یا روابط داشته باشند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *