خانه / مقالات / تمرکز فکر / ‍ امواج مغزی خود را تقویت کنید تا آرامش را تجربه کنید + دانلود

‍ امواج مغزی خود را تقویت کنید تا آرامش را تجربه کنید + دانلود

این نرم افزار با ایجاد امواج مختلف ، به شما در درمان سردرد، القای خواب و وادار کردن فرد به خواب به صورت تدریجی، افزایش تمرکز، رسیدن به آرامش، مدیتیشن و تمدد اعصاب، هیپنوتیزم، ایجاد یک خلق و خوی شاد، بیدار کردن ذهن و بسیاری از امور دیگر کمک می کند.

اگر می‌خواهید آرامش داشته باشید، مدیتیشن کنید، سریع‌تر یاد بگیرید، توجه‌تان را متمرکز کنید، آگاهی‌تان را افزایش دهید، حتی خود هیپنوتیزم را امتحان کنید، فقط کافیست نرم افزار Brainwave Tuner را بر روی اندروید خود نصب کنید و بگذارید تنظیم‌کننده امواج مغزی شما را به سمت مورد نظر هدایت کند و امواج مغزی شما را تقویت کند.

این برنامه برای تحریک موج مغز است که صداها و امواجی را برای تغییر فرکانس مغز در جهت آرامش و افزایش توجه شما ایجاد می کند. این نرم افزار با ایجاد امواج مختلف در طیف های موج گوناگون و مخصوص، به شما در درمان سردرد، القای خواب و وادار کردن فرد به خواب به صورت تدریجی، افزایش تمرکز، رسیدن به آرامش، مدیتیشن و تمدد اعصاب، هیپنوتیزم، ایجاد یک خلق و خوی شاد، بیدار کردن ذهن و بسیاری از امور دیگر کمک می کند.

این نرم افزار برای هر یک از نواها توضیحات مفیدی را ارائه می‌دهد و مقدمه‌ای کلی هم برای مبنای علمی نرم‌افزار ارائه می‌کند.

۱٫ خواب و بهبودی، ۲٫ مدیتیشن و آرامش، ۳٫ تمرکز و یادگیری
سردرد درمانی: کمک به کاهش سردرد با ترکیبی از امواج تتا (۵ هرتز) و آلفا متوسط (۱۰ هرتز)
القای خواب: به آرامی فرکانس مغز را به امواج دلتا ۳ هرتز کاهش می‌دهد که معمولا در خواب عمیق اتفاق می‌افتد و بنابراین خواب‌آلودگی را القا می‌کند.
لبه‌ی آگاهی: معنای حقیقی زندگی و آگاهی را با این نوا که شما را به لبه‌ی آگاهی ذهنی می‌برد کشف کنید.
شب آرام زمین: این نوای مدیتیشن زمینی است که به آرامش و تمرکز شما کمک می‌کند.

 

برای دانلود کلیک کنید

درباره مدیر سایت

این را هم بخوان

خداحافظ عادتهای بد

پیشنهادهای زیر به این منظور طراحی شده است تا یک عادت رفتاری ناخواسته را در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − ده =