یاد آوری شگفت انگیز خوابها

پیشنهادهای زیر به این منظو طراحی شده است تا به هنگام بیدار شدن از خواب، خواب های خود را به یاد داشته باشید.

هنگامی که صبح از خواب بیدار میشوم، خواب هایم را به یاد می آورم.

حافظه ی من از خواب هایم و تمامی جزئیات آنها هر روز بهتر و بهتر می شود. به هنگام بیدار شدن از خواب، می توانم تصاویر، صداها و احساساتی را که در رویاهایم تجربه کرده ام به یاد بیاورم. من می توانم این کار را به راحتی و بدون زحمت انجام دهم. من تمامی اتفاقاتی را که در خواب هایم ظاهر شده اند با جزئیات کامل آنها به یاد می آورم. من به توانایی ذهن ناخود آگاه خود برای ایجاد رویاها ارزش قائل هستم.

من ارتباط بین اذهان خود آگاه و ناخودآگاه خود را همین الان از طریق هیپنوتیزم مستحکم می کنم. و از هیپنوتیزم به عنوان وسیله ای برای آموزش دادن به ذهن ناخودآگاه خود برای دادن امکان یادآوری کامل خوابهایم به هنگام بیدار شدن از خواب استفاده می کنم. ذهن من رویاهایی را که یادآوری آنها برایم مهم است به یاد می آورد. من رضایت کامل دارم از اینکه می توانم تصاویر و حوادث خواب های خود را بازگو کنم.

من می توانم خوابهایم را به یاد آورده و در صورت علاقه تمامی جزئیات آن را با شفافیت کامل بنویسیم. از طریق به یاد آوردن خواب هایم، برای داشتن زندگی بهتر و موثرتر بینش و بصیرت بدست می آورم. من تصور می کنم که بعد از یک شب خواب کامل صبح از خواب بلند می شوم. در حالی که همچنان در رختخواب قرار دارم ساکت باقی می مانم و به ذهنم اجازه می دهم تا جزئیات خواب مهمی را که دیشب دیده ام به یاد آورد. من خود را در حال یاد آوری خواب هایم به شکل روشنی تصور می کنم ….. جزئیات این خواب واضح و شفاف و رویدادهای آن در ذهنم تازه است. دفتر یادداشت کنار رختخواب را بر می دارم و آن خواب را با شفافیت کامل می نویسم من می توانم دقیقا به یاد بیاورم که چگونه آن خواب شروع شد چگونه به پایان رسید ……. و تمامی جزئیات بین آن را به یاد می آورم. ابتدا این طور شد، بعد آن طور شد و همینطوری این روند ادامه پیدا می کند ….. تا کل آن خواب را به یاد بیاورم.

از حالا به بعد هنگامی که از خواب بلند می شوم، خواب هایی که در آن شب دیده ام بلافاصله ، با سرعت و به راحتی و شفافیت در ذهنم تداعی می شود. فردا صبح هنگامی که به شکل طبیعی از خواب بیدار میشوم، برای یک دقیقه قبل از خارج شدن از رختخواب کمی مکث می کنم. و هنگامی که برای یک دقیقه آرام شدم، حافظه ی خواب های آن شب کامل در ذهنم فعال می شود. من خواب های آن شب را با راحتی کامل به یاد می آورم و جزئیات مشخص آن خواب ها به سطح خودآگاهم نفوذ پیدا می کند. من خواب هایم را به شکل کامل و شگفت انگیزی به یاد می آورم.

با شمردن تا عدد پنج از هیپنوتیزم بیدار خواهم شد.هنگامی که به عدد پنج میرسم کاملا هوشیار شده و از هیپنوتیزم بیدار میشوم. یک ….. شروع به بیدار شدن از هیپنوتیزم میکنم. دو…. از محیط اطراف خود آگاه میشوم. احساس رضایت ، امنیت و آرامش میکنم.سه… منتظر رسیدن به نتایج مثبتی از جلسه هیپنوتیزم خود هستم. چهار… احساس خوش بینی و تازگی میکنم.پنج…پنج….پنج….الان کاملا به هوشیاری رسیده و از هیپنوتیزم بیدار میشوم

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *