افزایش انرژی

همین حالا انرژی بیشتری بدست آورید

پیشنهادهای زیر به این منظور طراحی شده است تا خستگی را در شما کاهش داده و انرژی جسمی و سرزندگی را در زندگی روزانه تان افزایش دهد.

من انرژی و سر زندگی بیشتری در کارهایی که انجام میدهم احساس می کنم.

من از تمامی بخش های زندگی ام بیشتر لذت میبرم ….. انرژی و اشتیاقم روز به روز به شدت افزایش پیدا می کند. من می توانم احساس سر زندگی بیشتری بکنم و الان درباره ی کارهایی که انجام می دهم هیجان بیشتری دارم. من می خواهم که کاملترین زندگی را داشته باشم و از هر فعالیتی که انجام می دهم رضایت بیشتری بدست بیاورم.

داشتن انرژی بیشتر الان به من در رسیدن به این هدف کمک خواهد کرد. هنگامی که احساس انرژی بیشتری می کنم، از لذت بیشتری برخوردار می شوم. هنگامی که انرژی ام افزایش پیدا می کند، می خواهم احساس سلامتی و سر زندگی بیشتری داشته باشم. الان که درباره ی زندگی ام هیجان زده و مشتاق تر هستم حس سرزندگی و نشاط من به شدت افزایش پیدا کرده است.الان خود را از حس خستگی و بی علاقگی رها می کنم ……. تا بتوانم با اشتیاق و جدیت به وظیفه ی جدید خود بپردازم.

من این فرصت را فراهم می کنم تا بخش پرانرژی و خوشحالم ظاهر شود ….. تا دیگران بتوانند از شخصیت و حضورم لذت ببرند. هنگامی که صبح از خواب بلند می شوم، احساس داشتن انرژی می کنم. در طول روز دارای انرژی بیشتری هستم. من از اینکه بدنم دارای شور و نشاط بیشتری است لذت می برم و به لحاظ ذهنی بیشتر آگاه می شوم. الان میتوانم کارهایم را با انرژی، علاقه و اشتیاق انجام دهم. روحیه ام الان بهتر شده است…. چون انرژی بیشتری دارم.

تصور میکنم که شبها به هنگام خواب بدنم همچون یک باطری دوباره شارژ میشود تا هنگامی که صبح از یک خواب شبانه ی خوب بلند شوم، باطری ام کاملا دوباره شارژ شده باشد … پر از انرژی. صبح از خواب بلند می شوم و احساس آرامش و نشاط می کنم ……….. گویی بدنم پر از نور زرد یا نور خورشید است. این امر باعث می شود که احساس بسیار خوب و کاملا سرزنده ای داشته باشم.

هنگامی که صبح از خواب بلند می شوم و دوش می گیرم، حس آبی که به بدنم برخورد می کند باعث می شود که حس فوق العاده ای از انرژی داشته باشم و درباره ی آن روزم احساس هیجان می کنم. هنگامی که لباسم را می پوشم، خود را تصور می کنم که لباسی می پوشم که مناسب خلق و خوی فعلی ام باشد. من خود را در حال خوردن غذاهای سالم برای صبحانه و نوشیدن مقدار زیادی آب تازه تصور می کنم.

هنگامی که از در بیرون می روم، می فهمم که در حال لبخند زدن هستم………… و احساس سرزندگی و انرژی می کنم. و این حس در بقیه ی روز همراه من باقی می ماند. هر روز که از خواب بیدار می شوم، انرژی بیشتری نسبت به روز قبل دارم. خود را از حس خستگی و بی علاقگی رها می کنم. و این حس را با حس تازه ای از خوشحالی و انرژی جایگزین می کنم. می خواهم تا خود را به عنوان یک انسان قوی و پر انرژی تحسین کنم. من انسان سر زنده و شادی هستم.

با شمردن تا عدد پنج از هیپنوتیزم بیدار خواهم شد.هنگامی که به عدد پنج میرسم کاملا هوشیار شده و از هیپنوتیزم بیدار میشوم. یک ….. شروع به بیدار شدن از هیپنوتیزم میکنم. دو…. از محیط اطراف خود آگاه میشوم. احساس رضایت ، امنیت و آرامش میکنم.سه…. منتظر رسیدن به نتایج مثبتی از جلسه هیپنوتیزم خود هستم. چهار…. احساس خوش بینی و تازگی میکنم.پنج….پنج….پنج….الان کاملا به هوشیاری رسیده و از هیپنوتیزم بیدار میشوم

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *