مراقبه سلامتی

مراقبه ای فوق العاده تاثیرگذار برای سلامتی

مراقبه برای شفای جسم

چنانچه مایل باشید مراقبه تان هر چه بیشتر بر درمان و شفادهی متمرکز باشد. باید در زمینه کالبدشناسی مطالعه کنید. این امر شما را قادر می سازد زمانی که در حالت مراقبه هستید، درمانی گسترده و وسیع را تجربه نمایید.

خود را شل کنید و مراحل اولیه مراقبه را انجام دهید.

نفسی عمیق بکشید، بر بدنتان تعمق نمایید. آن را نگاه کنید، درست مانند اینکه بدن شخصی دیگر را مشاهده میکنید، خویش را با جسم خود و عملکردهایش هماهنگ کنید.

تصور کنید که انرژی شفابخش به صورت نوری سفید به سوی شما می آید. و چاکراهای اصلی و فرعی تان را باز کنید. نفسی عمیق بکشید.

توده ای سفید رنگ با رشته هایی بر روی آن تصور کنید و بدین وسیله خود را با سیستم عصبی تان هماهنگ نمایید. بر نور الهی تمرکز کنید و ببینید تبدیل به توپی میشود که بر آن رشته ها حرکت میکند و در همین حال راهی را به سوی پایین و دور تا دور بدنتان می پیماید و به نقطه اول باز می گردد. به تنفس عمیق خود ادامه دهید.

به همین صورت، خود را با سیستم گردش خونتان هماهنگ سازید. حرکت نور درمان کننده را در طول این سیستم دنبال کنید و بعد به نقطه شروع بازگردید.

با همین روش، خود را با سیستم لنفاوی تان هماهنگ کنید. همچنان به تنفس عمیق خویش ادامه دهید.

خود را با عضلات بدنتان، از سر تا پا هماهنگ سازید. این توپ شفادهنده که به دور هر عضله حرکت می کند را نیز بنگرید. به تنفس عمیق خود ادامه دهید.

خود را با هر یک از استخوان های بدنتان هماهنگ نمایید و این توپ نورانی شفادهنده را تجسم کنید که دور هر یک از استخوان هایتان حرکت می کنند. به تنفس عمیق خویش ادامه دهید.

خویش را با سیستم حیاتی خود هماهنگ کنید. درون آن را ببینید. ساختمان آن را به دقت مشاهده کنید و این توپ نورانی شفادهنده را که موجب احیا و پالایش آن میگردد، بنگرید (توصیه میشود روی این اندام ها تمرکز شود: مغز، چشمها، شش ها، قلب، معده، کبد، طحال، پانکراس، جگر، روده بزرگ، روده کوچک، مثانه). به تنفس عمیق خویش ادامه دهید.

خود را با این سیر و سفر هماهنگ کنید: سفری به دور مری، لوله های نایژه گوشت، استخوان و سینوس ها، دوباره توپ نورانی شفادهنده را مشاهده کنید که به طور مجزا به دور هر یک به چرخش در می آید. یک بار دیگر نفسی عمیق بکشید.

حال خود را با غدد بدنتان هماهنگ کنید: غدد هیپوفیز، تیروئید، تالاموس صنوبری، غدد ناحیه کشاله ای، گوی نورائی شفادهنده را ببینید که به دور این اندام ها در رقص است. نفسی عمیق بکشید.

مراقبه سلامتی

خود را با تاندونها و رباط های بدنتان هماهنگ کنید. در این بخشها، نور شفادهنده موجب احیا و تقویت و استحکام آنها میشود. نفسی عمیق بکشید.

خویش را با فواصل مابین اندام ها هماهنگ کنید و دوباره این توپ نورانی را ببینید که این بخش ها را شفا می بخشد. نفسی عمیق بکشید.

خود را با ناحیه سر، بینی، دهان، گوش، حلق و حنجره تان هماهنگ کنید. تجسم کنید این گوی نورانی شفادهنده به دور آنها می چرخد. نفسی عمیق بکشید.

خودآگاهتان را با هر بخشی که آن را از نظر دور داشته اید، هماهنگ کنید و این توپ سفید نورانی را برای درمان به سویش ارسال دارید. این نور سفید را برای کشف و یافتن آنچه فراموش کرده اید نیز دنبال کنید. نفسی عمیق بکشید.

خود را با پوست بدنتان نیز هماهنگ کنید. توپ نورانی و سفیدرنگ را مشاهده کنید و بنگرید که دور تا دور کالبدتان را گرفته است و از درونتان عبور می کند. ببینید چگونه نور می باشد. نفسی عمیق و آرام بکشید.

آرام دراز بکشید و با خداوند که شما را احاطه کرده است، احساس یگانگی کنید درمان و سلامتی ای را که به دست آورده اید مشاهده کنید. نفسی عمیق و آرام بکشید.

زمانی که آماده هستید، چاکراهایتان را ببندید و به آرامی هوشیار و بیدار شوید از پروردگارتان برای کمکهایش سپاسگزاری کنید و به خود بابت کاری که به نحو احسن انجام داده اید تبریک بگویید. برای حفظ اثرات این درمان، در طی روز به آرامی حرکت کنید.

یادداشت: این مراقبه احساسی عالی و بهبودی فوق العاده ای در شما ایجاد میکند عجله و شتاب نکنید. مراقبه های مشابه زیادی باید انجام بگیرد تا معالجه و درمان مؤثر واقع شود. برای معالجه و درمان خویش، باید از خود مراقبت کنید، درست مثل اینکه از بیمارستان به منزل بازگشته اید و دوران نقاهت را سپری می کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *