مراقبه

مراقبه ای برای تقویت عزت نفس و خودباوری

مراقبه برای دریافت

برای اکثر افراد بخشش بسیار آسان، ولی قبول آن دشوار است. این مراقبه به تقویت عزت نفس و خودباوری شما کمک میکند و می گذارد هر آنچه را از جانب پروردگارتان می رسد بپذیرید. این مراقبه را می توان هر روز انجام داد.

روی یک صندلی راحت، بنشینید. از یک موسیقی مراقبه استفاده نمایید و برای دریافت تمرکز کنید.

دعای مخصوص خود را بخوانید و از راهنماهای روحی تان درخواست کنید بیایند و با شما سهیم شوند، نفسی عمیق بکشید و از آنها بخواهید به شما بیاموزند و از شما محافظت کنند.

پروردگار را به صورت ابری از نور سفید مجسم کنید که از بالا به سوی شما فرود می آید. ببینید این امر به درون سر شما وارد می شود. احساس کنید که چاکرای تاجتان باز می شود.

عضلات صورتتان را شل کنید و احساس کنید که این ابر سفید وارد جسمتان می شود و همین طور که وارد می شود، هر چاکرا را باز کنید. چگونگی این آرامش و گشایش را در خود احساس کنید و آماده دریافت و پذیرش باشید. چند مرتبه نفسی عمیق بکشید.

تجسم کنید که در امتداد راهی با راهنمای روحی تان که شما را هدایت می کند، در حال قدم زدن هستید. نفسی عمیق بکشید و بگذارید راهنماهای روحی تان شما را به هر مکانی که انتخاب می کنند ببرند.

به آهستگی و خیلی عمیق نفس بکشید، تنفستان همگام با بررسی صحنه و منظره باشد، از آنان درخواست کنید تا چیزی به شما بدهند. آنچه به شما داده میشود را بنگرید و منظور و معنای نمادین آن را تفسیر کنید. چنانچه نمی توانید از آنان درخواست کنید تا منظورشان را بیان کنند نفسی عمیق بکشید و با هر احساسی که به دنبال دریافت این هدیه و درک جدید، در شما ایجاد می شود هماهنگ گردید. به آهستگی نفس بکشید و افزایش این احساس در قلبتان را حس کنید. با صدای بلند بیانش کنید.

نفس بکشید و خود را رها کنید. دوباره نفس عمیق بکشید، شادی و نشاطی محض را احساس می نمایید، بگذارید این احساس، همزمان با پذیرش محبت و عشق بلاشرط از سوی پروردگار، شما را پر کند. بنشینید و از این لحظه لذت ببرید.

به آگاهی عادی بازگردید و به آرامی نفس بکشید.

از راهنماهای روحی تان به خاطر آنچه به شما داده اند، تشکر و سپاسگزاری کنید بگذارید کلیه چاکراهای فرعی و اصلی تان مسدود گردند. زمانی که احساس کردید بسته شده اند، به نرمی بدنتان را حرکت دهید و بکشید.

تمامی واکنش هایتان را برای مراجعه بعدی، ثبت نمایید.

یادداشت: با تمرین و ممارست، توانایی دریافت و پذیرش در شما بسط خواهد یافت. این امر، پذیرش و دریافت های زندگی روزمره تان را نیز ساده تر و سهل تر خواهد نمود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *