پول زیاد

عوامل کلیدی برای جذب ثروت

چرا برای پول درآوردن اقدام نمی کنید

ما همه این طور بزرگ شده ایم که سعی کنیم تقصیر را به گردن کس دیگری بیندازیم. چه مادر و پدرمان باشد، چه اقتصاد و چه این حزب و آن حزب … مهم نیست چه کسی.
مشکل این است که وقتی این کار را بکنید،در نهایت حس می کنید که کنترل زندگی تان به دست شما نیست.
پس وقتی در زندگی تان مسئولیت می پذیرید، آن وقت می توانید شروع کنید به در اختیار گرفتن کنترل آن بخش هایی که مشکل دارد.

چیزی که متوجه شده ایم این است که مهم نیست مردم به شما چه بگویند یا با شما چه بکنند. مهم نیست که شرایط اقتصادی چه بکند.
مهم نیست که رییس تان چه بکند. مهم نیست که فرزندان تان چه می کنند. مهم این است که شما در پاسخ به کاری که می کنند چه جوابی می دهید و این است که نتیجه ی شما را ایجاد می کند.

تلقین منفی به خود برای حرکت کردن

بزرگ ترین چیزی که جلوی رسیدن اکثر افراد را به موفقیت می گیرد، این است که فکر می کنند در بعضی موارد کافی نیستند.

به اندازه ی کافی زرنگ نیستند، به اندازه ی کافی با تجربه نیستند.به اندازه ی کافی آشنا ندارند. به اندازه ی کافی خوش لباس نیستند. به اندازه ی کافی سرمایه ندارند و این قبیل موارد.
تا وقتی که چنین اعتقادی دارید، هرگز دست به عملی که نیاز دارید نخواهید زد، چون احساس خواهید کرد که هنوز در زمینه ای کافی نیستید تا دست به عمل بزنید.
خیلی وقت ها مردم می گذارند گذشته شان به آینده شان آسیب بزند.

خیلی چیزها هست که مدت ها قبل در خانواده یا در هر کجای دیگری اتفاق افتاده، و آن ها می گذارند که این به پیشرفت شان آسیب بزند و مانع آن بشود.
این را بفهمید که تمام گذشته و دیروز، فقط حرف است. جایی به نام گذشته وجود ندارد. جایی به نام دیروز وجود ندارد. جایی نیست که بتوانی به طور واقعی و عینی به دیدنش بروی.
تنها راه این که در آن جا باشی، در ذهنت است.

ثروت

پاکسازی اتفاقات منفی

 اگر چیز منفی ای هست که برایت اتفاق افتاده و می خواهی فراموشش کنی، روی این کار کن که آن را از ذهنت پاکسازی کنی. آن را با چیزی مثبت جایگزین کن. آن را با چیزی که می خواهی جایگزین کن. وارد فعالیت هایی بشو که برایت مفید باشد، که ارزش داشته باشی. چرا که هر چه در گذشته اتفاق افتاده باشد، فقط در صورتی می تواند برگردد و به دنبالت بیفتد که خودت آن را برگردانی.

بدون اجازه ی تو داخل زندگی ات نمی پرد. خودت باید اجازه بدهی تا برگردد. اگر نگذاری، نمی تواند. پس گذشته را زنجیر کن. پابند فولادی به آن بزن.

همین حالا حرکت کن!

تنها زمانی که وجود دارد، همین حالاست. فردایی نیست. به محض این که به ساعت ۲۱:۲۲:۲۲برسید، امروز است. همیشه امروز است.

هر کاری که بخواهید بکنید، امروز می توانید بکنید. اگر کاری که می خواهید بکنید را امروز نکنید، پس هرگز آن را انجام نخواهید دارد؛

چون فقط امروز است که وجود دارد. فقط همین ثانیه وجود دارد. فقط همین حالا وجود دارد. تمام انرژی مثبت، تمام عشق تان و تمام توجهی که می توانید را همین حالا به آن چیزی بدهید که می خواهید و آن وقت زندگی تان عالی خواهد شد.

چیزی که بیشتر افراد را گیر می اندازد و جلوی حرکت شان را می گیرد و دلیل این که بیشترشان موفق نمی شوند، این است که حاضر نیستند راحتی و آرامش شان از دست برود.

امتحان کردن یک رفتار جدید، باعث از دست رفتن راحتی می شود. مثل امتحان کردن یک راه جدید برای رفتن به خانه. یا استفاده از یک روشِ فروش که پیش تر از آن استفاده نکرده اید، در برابر یک مشتری مهم.
علتش این است که نمی دانید چه اتفاقی می افتد. اما چیزی که می دانیم این است که اگر باز هم کاری که همیشه انجام داده اید را انجام بدهید، باز هم آن چه همیشه دریافت کرده اید را دریافت خواهید کرد.

یکی از عوامل نتیجه گرفتن عمل است

اگر از چیزی که دریافت می کنید راضی نیستید، باید رفتارتان را عوض کنید خیلی از افراد استفاده از جمله های تاییدی، هدف گذاری، تجسم و همه ی این چیزها را یاد می گیرند.

این ها همه خیلی مهم و قدرتمند است. اما یک برنامه ی خوب بدون عمل جواب نمی دهد. با این وجود حتی اگر یک برنامه ی بد داشته باشید، اما دست به عمل بزنید، باز هم می توانید خیلی بیشتر از یک نقشه ی خوب بدون عمل پیش بروید.

همیشه می گوییم «جهان به عمل پاداش می دهد، نه به تفکر». در کل لازم است کاری بکنید، چون مردم بیش از حد فکر می کنند و بیش از حد آماده می شوند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *