دیدن خواب های واضح و قابل فهم

پیشنهادهای زیر برای حمایت از دیدن خواب هایی که در آن فرد خود آگاه می شود طراحی شده است.

من آگاه می شوم که دائما در حال خواب دیدن هستم.

الان میتوانم به هنگام خواب تشخیص دهم که در میانه ی آن خواب قرار دارم. هنگامی که خواب می بینم، از آن آگاه می شوم و بر اعمال خود کنترل دارم. بدون بیدار شدن از خواب، خوابهای واضح و قابل فهمی می بینم. علاوه بر آنکه در خواب هایم حضور دارم، یک ناظر خودآگاه خوابهای خود نیز هستم. هنگامی که آگاه می شوم که در حال خواب دیدن هستم، کنترل بیشتری بر روی خوابهایم دارم. می توانم از پیامدهای خوابهایم آگاه شوم. هنگامی که می خوابم، چون در حال دیدن خوابهای شفاف و واضح هستم از لذت بیشتری برخوردار خواهم شد. من خود را در حالی تصور می کنم که شب در تختخواب خوابیده ام.

از جایی که عمیقا در داخل ذهنم است …. تصاویر، صداها و احساسات ظاهر می شوند زیرا پروژکتور درون ذهنم خوابی را نمایش می دهد. ناگهان در یک چشم به هم زدن احساس آگاهی میکنم که این تصاویر تلالو ذهنم است …. می فهمم که در میانه ی دیدن یک خواب قرار دارم …… کاملا آگاه می شوم که آنچه می بینم، میشنوم و احساس می کنم محصول ذهن خودم است. همچنین می فهمم که در ادامه ی خواب هایم هر آنچیزی را که دوست دارم بگویم یا انجام دهم می گویم و انجام می دهم. من می توانم حتی تصاویر و حوادث را با استفاده ی همراه با اعتماد به نفس و آرام از نیروی اراده ام تغییر دهم.

حالا خوابهای شفاف و قابل فهمی می بینم. من خوابهای واضحی را تجربه می کنم. از امشب خوابی را می بینم که در آن آگاه می شوم که در حال خواب دیدن هستم و بر روی اعمالم در خواب کنترل دارم. من خواب های واضح را به یاد می آورم تا بتوانم از فکر کردن درباره ی آنها در روز بعد لذت ببرم.

من خواب های شفاف و قابل فهمی را می بینم. هنگامی که می خوابم، خواب های شفاف و واضحی را تجربه می کنم.

(بخش بیداری)

با شمردن تا عدد پنج از هیپنوتیزم بیدار خواهم شد. هنگامی که به عدد پنج می رسم، کاملا هوشیار شده و از هیپنوتیزم بیدار می شوم. یک …. شروع به بیدار شدن از هیپنوتیزم می کنم. دو …. از محیط اطراف خود آگاه می شوم … احساس رضایت، امنیت و آرامش می کنم. سه … منتظر رسیدن به نتایج مثبتی از جلسه ی هیپنوتیزم خود هستم. چهار ….. احساس خوش بینی و تازگی می کنم.  ….. پنج ….. الان کاملا به هوشیاری رسیده و از هیپنوتیزم بیدار می شوم.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *