خداحافظ عادتهای بد

پیشنهادهای زیر به این منظور طراحی شده است تا یک عادت رفتاری ناخواسته را در شما از بین برده و آن را با احساسات آسایش و آرامش جایگزین کند.

دستورالعمل خاص: در هر جلسه بر روی یک عادت کار کنید. هرجا که چند تا نقطه در متن مشاهده کردید، نام آن عادت بد خود را بنویسید.

حالا رفتار ………………….. خود را متوقف می کنم. حالا دوباره بر روی خواسته ام برای …………….. کنترل دارم. الان از نیاز یا خواسته ام برای ………….. خود را رها می کنم و به جای آن خواهان رها شدن از این عادت بد خود هستم. من خود را برای این رفتارم می بخشم و به خود اجازه می دهم یا خود را تشویق می کنم تا از ……….. رها بشوم.

رفتار ………….. من فقط یک الگوی رفتاری است. این عادت بر اساس افکار است و افکار تغییر می کنند. رفتار الگویی است که ذهنم آن را تکرار می کند. با نیروی ذهن ناخودآگاه خود از طریق هیپنوتیزم، همین حالا این الگو را متوقف کرده و آن را عوض می کنم. من خواهم فهمید که خواسته ی ………….. خود را در سطح ناخود آگاهم از دست می دهم. من این خواسته ام را با رفتاری که احساس می کنم به من آرامش، خوشحالی و رهایی از عادت ………. می دهد جایگزین می کنم.

من خود را از شرم یا گناه به واسطه ی رفتار ………… رها می کنم زیرا داشتن شرم و گناه هدر دادن زمان است. حالا می بینم که روز به روز کنترل بیشتری بر روی خود و رفتار خود دارم. دیگر عادت…………………. را انجام نمی دهم. هر بار که شروع به انجام …………. می کنم کامل از آن آگاه خواهم شد. هنگامی که کاملا از رفتار بد خود آگاه میشوم، نفس عمیقی کشیده و به آرامش می رسم و سپس می فهمم که دارای اراده ای آزاد هستم و می توانم کاری به غیر از ………………. انجام دهم. هر بار که نمی خواهم ………………… را انجام دهم، حسی از کنترل و اعتماد به نفس را احساس می کنم. من دارم علاقه ی خود را به ………………………. از دست میدهم. هنگامی که علاقه ی کمتری به …………………. از خود نشان می دهم، می فهمم که ………………….. را کمتر و کمتر انجام می دهم.

الان جلوی خود را گرفتن برای انجام ندادن ………………….. بسیار آسان تر از زمانی است که تصور می کردم. حالا میفهمم که کنترل بیشتری بر روی ذهن و بدنم دارم. و حالا که مشخصا از ذهن ناخودآگاه درخواست می کنم تا به من کمک کند تا خود را از انجام ………………….. رها کنم، موفقیت به سرعت و به راحتی به سراغم خواهم آمد. یک عادت بر اساس یک فکر شکل می گیرد. یک فکر را می توان تغییر داد. من می خواهم فکرم را تغییر داده و وابستگی روحی و روانی خود را به ……………… قطع کنم. من فردی قوی، جذاب و توانا هستم. من می توانم هر یک از مشکلات زندگی خود را بدون نیاز به ………….. حل کنم. از شروع، این عادت بد هیچگاه به من کمک نکرد و حالا آن را از زندگی خود پاک کرده و می خواهم احساس امنیت، اعتماد به نفس و خوشحالی کنم.

با شمردن تا عدد پنج از هیپنوتیزم بیدار خواهم شد.هنگامی که به عدد پنج میرسم کاملا هوشیار شده و از هیپنوتیزم بیدار میشوم. یک ….. شروع به بیدار شدن از هیپنوتیزم میکنم. دو…. از محیط اطراف خود آگاه میشوم. احساس رضایت ، امنیت و آرامش میکنم.سه… منتظر رسیدن به نتایج مثبتی از جلسه هیپنوتیزم خود هستم. چهار… احساس خوش بینی و تازگی میکنم.پنج…پنج….پنج….الان کاملا به هوشیاری رسیده و از هیپنوتیزم بیدار میشوم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *