مراقبه

با این مدیتیشن ویژه در برابر خداوند تسلیم شوید (مراقبه)

مراقبه برای تسلیم شدن به اراده روح

این مراقبه را زمانی انجام دهید که انجام مراقبه قبلی آسان و زندگی شما ساده تر شده باشد. در واقع، عمل کردن برطبق اراده روح، عمل به خواسته پروردگار است. با تمرین، تسلیم خواسته پروردگار می شوید. سعی کنید بیشتر در لحظه باشید و از هر آنچه انجام می دهید. آگاهی کامل داشته باشید.

در کمال آرامش بر یک صندلی راحت بنشینید.

نفسی عمیق بکشید و بگذارید تمامی تنش ها و دل نگرانی ها از شما دور شون. به ذکر دعایی برای طلب حمایت و شفا بپردازید.

چاکراها و عضلات نزدیک به آنها را مجسم کنید. با چاکرای ریشه آغاز کنید و باز شدن هر چاکرا را از حالت یک حفره بسیار کوچک تا یک صفحه مسطح بزرگ مشاهده نماید.

بگذارید تا در یک لحظه تمامی عضلاتتان رها و شل شوند و چندین مرتبه نفسی عمیق و آرام بکشید. با یک شیوه، چاکراهای دست و پایتان را باز کنید. خود را شل کنید و نفسی عمیق بکشید.

در ذهن خود بگویید که گم شده اید. نفسی عمیق بکشید و دور و اطراف را نگاه کنید، بدانید که در آنجا هیچ کس برای نجات شما نمی آید.

نفسی عمیق تر بکشید و به مشاهده احساساتی که غلیان می کنند بپردازید. با آنها مواجه شوید و بگذارید به حد نهایت خود برسند. اگر لازم باشد فریاد بزنید.

تفسی عمیق بکشید و به خود فرصت دهید تا توان و انرژی کافی کسب نمایید. به تنفس عمیق خود ادامه دهید. بیهودگی ترس هایتان را بنگرید.

تصور کنید کودکی خردسال هستید. این کودک را دوست داشته باشید. او را در آغوش بگیرید و آنچه برای کسب آرامش نیاز دارد به او بگویید. پس از اینکه کودک در دستان شما آرام گرفت، بگذارید وارد جسمتان شود. نفسی عمیق بکشید و احساس کنید این کودک در درون شما قرار دارد. خود را شل کنید و نفسهایی آرام یکشید.

شخصی را به عنوان راهنمای روحی تان مجسم کنید و بگذارید تدابیرش را هم به بخش بالغ شما و هم به کودک درونتان، عرضه دارد. خویش را بنگرید، نفسی عمیق بکشید.

تصور کنید چاکراهای اصلی شما، با مشاهده هر یک از حفره های آن مسدود میشوند، عضلاتتان را منقبض کنید. به آهستگی نفس بکشید و از راهنماهای معنوی و پروردگارتان بابت کمک هایشان سپاسگزاری کنید.

تمامی انرژی های اضافی را از درون خویش به خاک منتقل کنید. این کار را با تجسم جریان همچون آبی که از کف پاها و دستهای شما بیرون می آید، انجام دهید. این چاکراهای فرعی با انقباض عضلات و احساس اینک مسدود می گردند، و بسته می شوند.

به آهستگی حرکت کنید و بلافاصله یافته هایتان در مورد خویش را بر کاغذ بیاورید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *