مدیتیشن

با این روش ارتباطی آگاهانه با خودآگاهتان داشته باشید (مراقبه)

مراقبه برای برقراری یک کانال ارتباطی خودآگاه

بیشتر مردم آرزوی برقراری چنین کاتالی را دارند، لیکن تنها جسم خود را تسلیم روح می کنند. چنانچه شما نیز از چنین روند تسلیمی ناراضی و ناراحت هستید، مراقبه زیر در برقراری یک کانال ارتباطی خودآگاه باری نان خواهد نمود. (یک دستگاه ضبط صوت در کنار خود داشته باشید و آن را آماده ضبط مطالب بکنید.)

لباسی راحت بپوشید، صندلی راحت و محکمی را انتخاب کنید و به نحوی روی آن بنشینید که بتوانید به راحتی تکیه دهید. به آرامی پاهایتان را از یکدیگر باز کنید. هر دو پایتان باید در فاصله ای یکسان از جلوی پایه های صندلی قرار گیرند.

دعای محافظت را بخوانید. بخواهید تمام ارواح و عناصر سرگردان دور شوند و همه افکار و تصورات منفی و احساسات کنار روند. چندین مرتبه نفس عمیق بکشید و خود را رها کنید و تجسم کنید که نور الهی از بهشت و آسمان به پایین جریان پیدا کرده، وارد سرو جسم شما می شود و تمامی فشارها و تنشها را از شما دور می کند.

چاکراهای اصلی تان را با تمرکز بر آنها، باز نمایید. این کار را با چاکرای تاج آغاز کنید و تا چاکرای ریشه ادامه دهید، در نهایت نیز چاکرای ناحیه طحال را باز کنید. نفسی عمیق بکشید، به گونه ای نفس بکشید که احساس کنید با انرژی های درونی تان در هماهنگی و تعادلید چاکراهای اصلی دست و پایتان را باز کنید. نفسی عمیق بکشید و دکمه مکث را بر روی ضبط صوت خود فشار دهید.

و نفسی عمیق بکشید. از راهنماهای روحی تان بخواهید که واژه ها و کلماتی را به شما بگویند و شما آنها را با صدای بلند تکرار کنید. بگذارید ارتباطی تله پاتیک ایجاد شود.

به آرامی و آهسته تنفس کنید، به گونه ای که کلمات را بشنوید و سپس تکرارش نمایید. (به آنچه بیان می کنید، فکر نکنید.)

به تنفس عمیقتان ادامه دهید و از راهنماهای روحی تان بخواهید جملاتی را برای شما بیان دارند. بگذارید این جملات شکل گیرند و آنها را با صدای بلند بیان کنید

و توجه داشته باشید که چگونه این جملات را بیان می کنید. همچنان تنفستان عمیق باشد و این کار را تا توقف ارتباط ادامه دهید.

و اینکه چاکراهایتان را ببندید و وقتی احساس کردید مبدل به حفره های کوچکی شده اند مرافبه را پایان دهید. به آرامی نفس بکشید و احساس کنید که به حالت هوشیار و طبیعی خود بازگشته اید.

به مواردی که ضبط نمودهاید گوش کنید و هر آنچه گفته اید را جذب نمایید.

یادداشت، ابتداء بیشتر چیزهایی که می گویید نامفهوم است، زیرا واژه هایی که از ذهن شما برمی خیزند با کلماتی که از روحتان نشأت می گیرند. در می آمیزند. هر قدر مهارت بیشتری کسب کنید. جملاتی واضح تر بیان می کنید. با تمرین و ممارست متوجه میشوید کلماتی که توسط راهنماهای معنوی تان به کار گرفته می شوند، با کلماتی که در حالت معمولی استفاده میکنید متفاوتند. این ثابت می کند که در حال نقش بازی کردن نیستید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *